Noclegi

Regulamin serwisu Infonocleg.com

1. Zakładając prezentacje użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią tego regulaminu i akceptuje wszystkie jego punkty.

2. Właścicielem serwisu Infonocleg.com jest firma "Top Online Position", właściciel Mariusz Jerzy Otok, Bouguenais Allee 5, 65462 Ginsheim-Gustavburg, Niemcy.

3. Rejestracja jest darmowa.

4. Aby zamieścić oferte w serwisie wymagana jest rejestracja. Następnie po zalogowaniu można dodać obiekt noclegowy do bazy noclegowej.

5. Użytkownik podający dane swojego obiektu lub firmy oświadcza, że są one zgodne z prawdą, i wyraża zgode na przetwarzanie wprowadzonych danych obiektu w celach promocji produktów oraz usług na platformie Infonocleg.com lub Myunterkunft.de

6. Zabrania sie dodawanie wpisu z więcej niż z jednym obiektem. Jeśli posiadasz więcej niż jeden obiekt noclegowy to dla każdego obiektu stwórz osobny wpis.

7. Obiekt noclegowy można dodać za darmo na okres próbny, który trwa 30 dni od momentu akceptacji obiektu przez administratora. Po okresie próbnym prezentacja zostaje zawieszona, jeżeli właściciel obiektu nie przedłuży czasu trwania prezentacji obiektu. Po okresie próbnym prezentacja noclegu jest płatna.

8.Treść nowych wpisów oraz wpisów zmodyfikowanych jest sprawdzana przed opublikowaniem.

9. Czas emisji prezentacji jest ustalony na 12 miesięcy. Po tym okresie prezentacja zostanie zawieszona, jeżeli właściciel nie przedłuży prezentacji na kolejny rok.

10. Z bazy usuwane będą automatycznie bez powiadomienia prezentacje, które:
- Zawierają nieprawdziwe dane,
- Ich treść, nie jest zgodna z niniejszym regulaminem.

11. Użytkownik może także całkowicie usunąć prezentacje zwracając się pisemnie do właściciela serwisu Infonocleg.com


12. Właściciel serwisu Infonocleg.com nie ponosi żadnej odpowiedzialnosci za:
- treść prezentowanych ofert,
- zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych,
- za to, do jakich celów, ani w jaki sposób dane zamieszczone w serwisie zostana wykorzystane,
- niewłaściwe funkcjonowanie serwisu na komputerze czytelnika i wynikłe z tego faktu komplikacje.